Úklidové služby

Úklidové služby

Nabízíme dílčí i generální úklidy průmyslových hal, nákupních center, čerpacích stanic a dalších komerčních prostor. Součástí úklidu je strojové čištění podlah. Jsme vybaveni širokým spektrem vysokozdvižných pracovních plošin, které nám umožňují výškové čištění výloh, stěn, klimatizací i stropních oken a konstrukcí. Máme techniku na vysávání venkovních prostor.

Desinfekce

Desinfekce a deratizace

Zjisti více

Výškové práce

Výškové práce

Zjistit více

Odstranění graffiti

Odstraňování graffiti

Zjistit více

Vodní řezačky

Vodní řezačky

Zjistit více

Letní úklid

Provádíme komplexní služby letní údržby. Přesuňte položku úklidu ze stálých výdajů do jednorázových. Nemusíte si zbytečně držet vozový park, ušetříte čas i energii za personální agendu.

  • - úklid a čištění komunikací
  • - strojové čištění veškerých typů povrchů od bahna, listí, štěrku a jiného materiálu.
  • - doprava užitkové vody

Jsme vybaveni širokým spektrem čistících nástaveb. Naši pracovníci provádějí v případě nutnosti také ruční úklid v důsledku aktuální meteorologické situace. Jsme vždy připraveni udržet Vaše komunikace sjízdně.

Zimní úklid

V období od listopadu do března je ve firmě v provozu nepřetržitý dispečink, který zajišťuje výjezd mechanizace a nasazení pracovníků. V zimním období provádíme komplexní služby zimní údržby komunikací, cest a chodníků:

  • - pluhování
  • - odvoz sněhu
  • - posyp (posypovou solí nebo inertními materiály, drtí, popřípadě pískem)

Kromě strojní údržby je zimní služba prováděna pracovníky ručního úklidu [tj. odstraňování sněhu, škrábání ledu, ruční posyp apod.].

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy exteriérů a interiérů průmyslových objektů, jako jsou např.


- průmyslové haly,

- nákupní centra,

- čerpací stanice a další komerční prostory.


Provádíme běžné i generální úklidy interiérů a postaráme se též o Vaše chodníky, parkoviště atd. Máme k dispozici široké spektrum vysokozdvižných pracovních plošin pro výškové čištění výloh, stěn, klimatizací stropních oken a konstrukcí. Jestliže nemůžeme ve vašem prostoru použít plošiny, jsme vybaveni technologií Puraqeen, což je systém výškového čištění ze země až do výšky cca 12 m.


Disponujeme technologií tryskání vlhkým pískem, která snižuje prašnost při vysokotlakém čištění až o 95% a je tedy maximálně vhodná pro čištění povrchů v interiéru, kde minimalizuje znečištění uvolněným prachem. Je použitelná na většinu povrchů iv exteriéru. Vyvinuli jsme také speciální technologii na čištění mastnoty z různých strojních součástí, řetězů, převodů, apod.

24 hodin denně

V období od listopadu do března je ve firmě v provozu nepřetržitý dispečink, který zajišťuje výjezd mechanizace a nasazení pracovníků ručního úklidu na základě žádosti zákazníka nebo na základě vlastního rozhodnutí dle aktuální meteorologické situace. Jsme vždy připraveni udržet Vaše komunikace sjízdně.

Kontaktujte nás

Napište nám

Certifikace

členství CAC (Česká asociace úklidu a čištění)

členství KHČR (Hospodářská komora České republiky)

členství APA (Asociace pracovních agentur)