Služby společnosti Proffa

Služby

"Nízkonákladový komplexní OUTSOURCING služeb"

Tepelná čerpadla

Vytápění budoucnosti - Změna zdroje vytápění a ohřevu TUV pomocí tepelných čerpadel.


Vlastním zdrojem tepla může být kotelna na biomasu, plyn, uhlí, či elektrokotel. Běžně doporučovaným zdrojem bývá tepelné čerpadlo, zejména díky svojí relativně krátké návratnosti, oproti počáteční investici a z důvodu snadné instalace v bytových domech.


Více informací o tepelných čerpadlech

Úklidové služby

Nabízíme dílčí i generální úklidy průmyslových hal, nákupních center, čerpacích stanic a dalších komerčních prostor. Součástí úklidu je strojové čištění podlah. Jsme vybaveni širokým spektrem vysokozdvižných pracovních plošin, které nám umožňují výškové čištění výloh, stěn, klimatizací i stropních oken a konstrukcí. Máme techniku na vysávání venkovních prostor.

Personální agentura

Zajistíme pro Vás externí vyškolené zaměstnance. Zejména skladníky, baliče, uklízeče, doplňovače regálů, obsluhy strojů, hlídače, pracovníky pro práci se zelení, atd.. Nemusíte řešit zdravotní a sociální pojištění, nemoci, administrativu, vše vedeme za Vás, jedna smlouva= až stovky zaměstnanců. Bezpečnostní agentura

Poskytneme Vám vyškolené bezúhonné pracovníky ostrahy. Zajistíme nepřetržitý směnný provoz i jejich vybavení. Jsme schopni reagovat i na základní předpoklady jejich fyzické připravenosti.Správa nemovitostí

Zabezpečujeme komplexní správu nemovitostí. Vedení účetnictví, právní poradnu, pomoc se zabezpečení, schůzí SVJ, úplná údržba a úklid domu. V případě havárií držíme pohotovost 24/7.

Úklid po stavbách

Provádíme jednorázové úklidy po stavbách, včetně příjezdových komunikací. Čistíme fasády, a to i ve výškách. Čistíme všechny typy podlahových krytin. Na vše jsme vybaveni strojní mechanizací pro nejvyšší efektivitu. Jemné povrchy samozřejmě čistíme ručně.

Péče o zeleň

Provádíme strojní, ruční, jednorázovou i pravidelnou údržbu travnatých ploch.


Sekání trávy se sběrem nebo beze sběru, mulčování a provzdušňování, sekání příkopů, prořezávání a úprava křovinatých porostů, prosekávání a kácení dřevin, kompletní zajištění letní zálivky


Nabízíme údržbu lesních porostů, sadů, parků, kácení stromů, prořez dřevin a křovin, štěpkování, čištění lesních prostor od polomů a likvidace černých skládek.