PŘEDSTAVENÍ

Úklidové služby

Nabízíme dílčí i generální úklidy průmyslových hal, nákupních center, čerpacích stanic a dalších komerčních prostor. Součástí úklidu je strojové čištění podlah. Jsme vybaveni širokým spektrem vysokozdvižných pracovních plošin, které nám umožňují výškové čištění výloh, stěn, klimatizací i stropních oken a konstrukcí. Máme techniku na vysávání venkovních prostor.

OSTATNÍ

Komplexní úklidové služby


Desinfekce a desinsekce

Provádíme speciální ochrannou dezinsekce proti hmyzu v obytných domech, rekreačních objektech, stravovacích zařízeních, nemocnicích, zemědělských objektech živočišné a rostlinné výroby, potravinářských provozech. Plošnou dezinfekci povrchů včetně dezinfekce vzduchu. Preventivní a ochranné ošetření dřeva proti plísním a hmyzu. Likvidace bolševníku velkokvětého a jiných vytrvalých plevelů.

Výškové práce

Provádíme výškové čištění stropních konstrukcí, střešních oken, skleněných fasád, klimatizací aj. s použitím plošin či lešení, ale také bez tohoto vybavení. Využíváme novou čistící technologii PuraQleen, která pracuje na bázi demineralizované vody, je šetrná k životnímu prostředí a používá se k mytí fasád, skel, plechů, solárních zařízení atd. až do výšky cca 12 m. Také jsme schopni zajistit úklid pomocí horolezecké techniky.

Odstraňování graffiti

Jsme schopni odstranit graffiti z různých povrchů a následným antigraffitovým nátěrem zajistit důkladnou ochranu exponovaných povrchů. Jsme vybaveni vysokotlakou technologií na odstranění žvýkaček z nejrůznějších povrchů [asfalt, zámková dlažba, klasická dlažba, koberce aj.].


Čištění roštů vodních řezaček

Pro firmu Magna Automotive jsme vyvinuli unikátní technologii čištění roštů vodních řezaček, na kterých vzniká při řezání extrémně odolné znečištění. Naše speciální technologie umožňuje jeho rychlé odstranění.

Odstraňování žvýkaček

Jsme vybaveni vysokotlakou technologií na odstranění žvýkaček z nejrůznějších povrchů [asfalt, zámková dlažba, klasická dlažba, koberce aj.].

Deratizace

Provádíme komplexní služby v oblasti čištění i prevence, ekologické hubení veškerého škodlivého hmyzu a hlodavců, speciální ochranné deratizace, celoroční péči o provozovny a sklady.


  • Letní úklid
  • Úklid průmyslových objektů

Provádíme komplexní služby letní údržby. Přesuňte položku úklidu ze stálých výdajů do jednorázových. Nemusíte si zbytečně držet vozový park, ušetříte čas i energii za personální agendu.

  • úklid a čištění komunikací
  • strojové čištění veškerých typů povrchů od bahna, listí, štěrku a jiného materiálu.
  • doprava užitkové vody

Jsme vybaveni širokým spektrem čistících nástaveb. Naši pracovníci provádějí v případě nutnosti také ruční úklid v důsledku aktuální meteorologické situace. Jsme vždy připraveni udržet Vaše komunikace sjízdně.Péče o zeleň

Provádíme strojní, ruční, jednorázovou i pravidelnou údržbu travnatých ploch.

Sekání trávy se sběrem nebo beze sběru, mulčování a provzdušňování, sekání příkopů, prořezávání a úprava křovinatých porostů, prosekávání a kácení dřevin, kompletní zajištění letní zálivky

Nabízíme údržbu lesních porostů, sadů, parků, kácení stromů, prořez dřevin a křovin, štěpkování, čištění lesních prostor od polomů a likvidace černých skládek.


Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy exteriérů a interiérů průmyslových objektů, jako jsou např.

  • průmyslové haly
  • nákupní centra
  • čerpací stanice a další komerční prostory


Provádíme běžné generální úklidy interiérů a postaráme se též o Vaše chodníkyparkoviště atd. Máme k dispozici široké spektrum vysokozdvižných pracovních plošin pro výškové čištění výloh, stěn, klimatizací stropních oken a konstrukcí. Jestliže nemůžeme ve vašem prostoru použít plošiny, jsme vybaveni technologií Puraqeen, což je systém výškového čištění ze země až do výšky cca 12 m.

Disponujeme technologií tryskání vlhkým pískem, která snižuje prašnost při vysokotlakém čištění až o 95% a je tedy maximálně vhodná pro čištění povrchů v interiéru, kde minimalizuje znečištění uvolněným prachem. Je použitelná na většinu povrchů iv exteriéru. Vyvinuli jsme také speciální technologii na čištění mastnoty z různých strojních součástí, řetězů, převodů, apod.
KE STAŽENÍ

Certifikace

členství KHČR (Hospodářská komora České republiky)
členství APA (Asociace pracovních agentur)
Politika kvality společnosti Proffa s.r.o.

Proffa s.r.o.

Sídlo společnosti a kontaktní adresa

Sídlo společnosti: Dukelská 5417, 430 01 Chomutov
Kontaktní adresa a kanceláře: Školní 5336, 430 01 Chomutov
+420 607 075 640

www.proffa.cz

proffa@proffa.cz

Informace o cookies

Česká republika

Naše působnostPŮSOBNOST

Ústecký krajStředočeský krajPraha


SLEDUJTE NÁS

Na sociálních sítích

Najdete nás na Facebooku, Linkedinu a Instagramu.


WP Web: TB Solutions