PŘEDSTAVENÍ

Výtahy

Nové výtahy pro domovní i průmyslové účely. Modernizace a rekonstrukce starých výtahů na úroveň platných norem. Vyrobíme Vám výtah přesně na míru. Jsme na trhu již více jak 20 let, což je pro Vás zárukou bezproblémového servisu i po letech od instalace výtahu.

ELEKTROINSTALACE

Nabízíme


Servis a revize výtahů

Provádíme servis, veškeré opravy a povinné revize většiny typů výtahů. Postaráme se, aby byl váš výtah po celý rok ve vynikajícím technickém stavu. Odstraníme jakoukoliv závadu. Zajistíme všechny povinné, předepsané a preventivní práce, aby výtah vyhovoval všem platným normám. Samozřejmostí je pohotovost 24/7 a garantovaný dojezd do 60 min (běžně kolem 30 min).

Dotační program pro nové výtahy bytové domy 2020

I ve vašem domě můžete mít výtah! Jedinečná šance využít dotační program BYTOVÉ DOMY 2020 a získat dotaci až 1 000 000 Kč na vchod a výtah do domů, kde výtahy nikdy nebyly. Zvýšíte tím komfort pro všechny obyvatele domu, zejména pro starší a pro osoby se zhoršenou pohyblivostí.

Nové výtahy do domů bez výtahů

Instalace nových výtahů do domů do 5 pater, kde nikdy nebyly výtahy instalovány. V současnosti probíhá evropský program dotací Podpora bydlení 2020, díky kterému je možno získat až 800 000 Kč dotaci na nový výtah. Dále můžete získat až 200 000 Kč na vybudování bezbariérového přístupu do domu. Vše Vám zařídíme na klíč. Zajistíme Vám bezbariérový přístup do Vašeho domu.

Zjistěte více o zmíněných službách


  • Výtahy
  • Servis a revize výtahů
  • Instalace mříží v suterénu

Výtahy

Nové výtahy pro domovní i průmyslové účely. Modernizace a rekonstrukce starých výtahů na úroveň platných norem.

Nové výtahy – individuální slevy, pro stálé zákazníky možnost odkladu platby a bezúročných splátek!!!

Na fotografie se můžete podívat do galerie.


Vyrobíme Vám výtah přesně na míru. Jsme na trhu již více jak 20 let, což je pro Vás zárukou bezproblémového servisu i po letech od instalace výtahu. Pracujeme levně a rychle. Bez výtahu budete kolem tří týdnů. Pro staré nebo nepohyblivé obyvatele domu nabízíme dovoz jídla, případně dopravu k lékaři. Nabízíme široké spektrum nosností a rozměrů kabin, a to včetně průchozích. Na interiéry kabin použijeme materiály a barvy dle vašeho vkusu. Pohony našich výtahů se vyznačují nízkou energetickou spotřebou a velmi tichým chodem, což ocení hlavně obyvatelé vyšších pater. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Náš tým vás navštíví a pomůže vám vybrat ten nejvhodnější typ výtahu.


Servis a revize výtahů

Provádíme servis, veškeré opravy a povinné revize většiny typů výtahů. Postaráme se, aby byl váš výtah po celý rok ve vynikajícím technickém stavu. Odstraníme jakoukoliv závadu. Zajistíme všechny povinné, předepsané a preventivní práce, aby výtah vyhovoval všem platným normám. Samozřejmostí je pohotovost 24/7 a garantovaný dojezd do 60 min (běžně kolem 30 min).


REPASE trakčních kol BEZ DEMONTÁŽE – Repase ojetých trakčních kol výtahu bez demontáže přímo ve strojovně výtahu! Každé trakční kolo, které nese váhu výtahu, se časem opotřebuje a je potřeba jeho oprava. Vynecháním demontáže vám ušetříme nemalé finanční prostředky.

VÝMĚNA LAN VÝTAHU – lana bohužel nevydrží věčně a je nutné je pravidelně měnit. Výměna probíhá rychle


Instalace mříží v suterénu

Jako ochranu zejména proti přenocujícím bezdomovcům a vandalům, instalujeme mříže do volného prostoru vedle a za výtahovou šachtou ve sklepě nebo v suterénu. Případně můžeme prostor uzavřít dveřmi a udělat z něho například místnost pro uklízečku.

KE STAŽENÍ

Certifikace

členství KHČR (Hospodářská komora České republiky)
členství APA (Asociace pracovních agentur)
Politika kvality společnosti Proffa s.r.o.

Proffa s.r.o.

Sídlo společnosti a kontaktní adresa

Sídlo společnosti: Dukelská 5417, 430 01 Chomutov
Kontaktní adresa a kanceláře: Školní 5336, 430 01 Chomutov
+420 607 075 640

www.proffa.cz

proffa@proffa.cz

Informace o cookies

Česká republika

Naše působnostPŮSOBNOST

Ústecký krajStředočeský krajPraha


SLEDUJTE NÁS

Na sociálních sítích

Najdete nás na Facebooku, Linkedinu a Instagramu.


WP Web: TB Solutions