SPOLEČNOST PROFFA

Základní informace

Proffa s.r.o. je na trhu již od r. 2010. Na základě ohlasů a spokojenosti většiny zákazníků, vstřícnosti a loajálnosti vůči zákazníkovi, odbornosti a profesionality je firma zárukou kvality. Jde o progresivní společnost, která reaguje na trendy v oblasti podnikání. Jedna z hlavních oblastí zájmu je řešení problematiky a nároků bytových a průmyslových objektů.


SPOLEČNOST PROFFA

Čím se zabýváme


Oblastí energetických nároků bytových a průmyslových objektů se zabývá naše divize pro výstavbu a realizací domovních lokálních kotelen. Kotelny jsou většinou navrhnuty tak, aby činily úsporu oproti současným nákladům pohybující se min. okolo 60 %.

Zdrojem tepla u těchto kotelen je alternativní zdroj energie. Jde zejména o tepelná čerpadla zn. Stiebel Eltron. Systém vzduch – voda a jejich příslušenství se záložním zdrojem (bivalentní zdroj), kterými jsou moderní plynové kondenzační kotle nebo elektrokotle. Používají se nejmodernější technologie a systémy od kvalitních výrobců. Tímto jsou na tyto výrobky a samotnou realizaci dány nadstandardní záruky.

Pro bytové a průmyslové objekty navrhujeme a realizujeme opatření, která významně snižují energetickou náročnost těchto objektů a prodlužují jejich životnost. Pro každého zákazníka připravíme individuální řešení, které je vytvořeno přímo na míru danému objektu, čímž se stává každý zájemce referenčním zákazníkem.

Svým klientům zajišťujeme nejen v rámci domovních kotelen celkové komplexní služby: studie a návrh vytápění s grafickým vyjádřením predikce návratnosti a úspory v rámci investice, prezentace technologie a postup realizace, možnosti financování, pojištění nemovitosti, cenovou nabídku, návrh smlouvy o dílo a návrh servisní smlouvy, recenze, příklady reálných spotřeb již realizovaných kotelen (reference) a plnou moc k inženýringu (vyhotovení projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení) s vlastní realizací kotelny a zajištěním kolaudačního rozhodnutí, následnou údržbou a servisem.KE STAŽENÍ

Certifikace

členství KHČR (Hospodářská komora České republiky)
členství APA (Asociace pracovních agentur)
Politika kvality společnosti Proffa s.r.o.


Kontaktujte nás


Vázané činnosti / předmět podnikání Proffa

(https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=37293&typ=PLATNY)

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • silniční motorová doprava – nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
  • poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
  • ostraha majetku a osob
  • výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  • montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  • montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení
  • zemědělská výroba (dle zákona č. 252/1997 sb., o zemědělství)
Proffa s.r.o.

Sídlo společnosti a kontaktní adresa

Sídlo společnosti: Dukelská 5417, 430 01 Chomutov
Kontaktní adresa a kanceláře: Školní 5336, 430 01 Chomutov
+420 607 075 640

www.proffa.cz

proffa@proffa.cz

Informace o cookies

Česká republika

Naše působnostPŮSOBNOST

Ústecký krajStředočeský krajPraha


SLEDUJTE NÁS

Na sociálních sítích

Najdete nás na Facebooku, Linkedinu a Instagramu.


WP Web: TB Solutions